Sabit Keson_Dolaplı
- Banko Yardımcı Ürünler23 ürünler
- Boyutlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları38 ürünler
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları312 ürünler
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları13 ürünler
- Küçük Karşılama Bankoları78 ürünler
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 ürünler
- Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları86 ürünler
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları332 ürünler
- Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları124 ürünler
- Özelliklerine Göre Bankolar255 ürünler
- personel sayısına göre bankolar629 ürünler
- Şekillerine Göre Bankolar629 ürünler
1539 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺55.015,33 – ₺70.734,00Fiyat aralığı: ₺55.015,33 - ₺70.734,00 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H, 340 cm 72 cm 105 H, 360 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1778 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺82.800,85 – ₺128.801,32Fiyat aralığı: ₺82.800,85 - ₺128.801,32 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H, 460 cm 70 cm 105 H, 500 cm 70 cm 105 H, 560 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 460, 500, 560 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
2001 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺169.557,83 – ₺214.773,25Fiyat aralığı: ₺169.557,83 - ₺214.773,25 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H, 380 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2002 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, C Şeklinde ( Oval ) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺242.461,74 – ₺290.954,09Fiyat aralığı: ₺242.461,74 - ₺290.954,09 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | C Şeklinde ( Oval ), Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Sabit Keson_Dolaplı, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2003 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺58.945,00 – ₺74.663,66Fiyat aralığı: ₺58.945,00 - ₺74.663,66 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H, 380 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Sabit Keson_Dolaplı, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2005 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺167.639,30 – ₺215.536,25Fiyat aralığı: ₺167.639,30 - ₺215.536,25 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 280 cm 80 cm 110 H, 300 cm 80 cm 110 H, 320 cm 80 cm 110 H, 340 cm 80 cm 110 H, 360 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Sabit Keson_Dolaplı, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |