2 Kişilik
- Banko Yardımcı Ürünler23 ürünler
- Boyutlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları38 ürünler
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları312 ürünler
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları13 ürünler
- Küçük Karşılama Bankoları78 ürünler
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 ürünler
- Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları86 ürünler
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları332 ürünler
- Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları124 ürünler
- Özelliklerine Göre Bankolar255 ürünler
- personel sayısına göre bankolar629 ürünler
- Şekillerine Göre Bankolar629 ürünler
1661 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺39.111,43 – ₺52.148,57Fiyat aralığı: ₺39.111,43 - ₺52.148,57 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 240 cm 70 cm 100 H, 260 cm 70 cm 100 H, 280 cm 70 cm 100 H, 300 cm 70 cm 100 H, 320 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1662 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺35.852,14 – ₺45.630,00Fiyat aralığı: ₺35.852,14 - ₺45.630,00 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 220 cm 70 cm 100 H, 240 cm 70 cm 100 H, 260 cm 70 cm 100 H, 280 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1663 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺35.852,14 – ₺45.630,00Fiyat aralığı: ₺35.852,14 - ₺45.630,00 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 220 cm 70 cm 100 H, 240 cm 70 cm 100 H, 260 cm 70 cm 100 H, 280 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1664 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺35.852,14 – ₺42.370,71Fiyat aralığı: ₺35.852,14 - ₺42.370,71 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 220 cm 70 cm 100 H, 240 cm 70 cm 100 H, 260 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1665 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺53.264,40 – ₺69.653,45Fiyat aralığı: ₺53.264,40 - ₺69.653,45 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 260 cm 70 cm 110 H, 280 cm 70 cm 110 H, 300 cm 70 cm 110 H, 320 cm 70 cm 110 H, 340 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1666 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺61.458,92 – ₺77.847,97Fiyat aralığı: ₺61.458,92 - ₺77.847,97 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H, 380 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1667 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺53.189,42 – ₺70.919,23Fiyat aralığı: ₺53.189,42 - ₺70.919,23 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1669 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺51.085,66 – ₺66.804,33Fiyat aralığı: ₺51.085,66 - ₺66.804,33 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1670 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, 2 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Küçük Boyutlu Karşılama Bankoları, Küçük Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺27.825,21 – ₺40.191,98Fiyat aralığı: ₺27.825,21 - ₺40.191,98 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 180 cm 75 cm 105 H, 200 cm 75 cm 105 H, 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1671 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, 2 Kişilik Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺32.592,86 – ₺42.370,71Fiyat aralığı: ₺32.592,86 - ₺42.370,71 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1672 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, 2 Kişilik Karşılama Bankoları, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Küçük Boyutlu Karşılama Bankoları, Küçük Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺27.415,05 – ₺41.122,57Fiyat aralığı: ₺27.415,05 - ₺41.122,57 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1673 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺37.695,69 – ₺51.403,21Fiyat aralığı: ₺37.695,69 - ₺51.403,21 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Daha fazla ürün yükle
Yükleniyor...