400 cm 80 cm 110 H
- Banko Yardımcı Ürünler23 ürünler
- Boyutlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları38 ürünler
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları312 ürünler
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları13 ürünler
- Küçük Karşılama Bankoları78 ürünler
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 ürünler
- Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları86 ürünler
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları332 ürünler
- Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları124 ürünler
- Özelliklerine Göre Bankolar255 ürünler
- personel sayısına göre bankolar629 ürünler
- Şekillerine Göre Bankolar629 ürünler
1885 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺91.850,99 – ₺132.673,65Fiyat aralığı: ₺91.850,99 - ₺132.673,65 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 360 cm 80 cm 110 H, 400 cm 80 cm 110 H, 440 cm 80 cm 110 H, 480 cm 80 cm 110 H, 520 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
2006 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺239.947,81 – ₺319.930,42Fiyat aralığı: ₺239.947,81 - ₺319.930,42 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 300 cm 80 cm 110 H, 320 cm 80 cm 110 H, 340 cm 80 cm 110 H, 360 cm 80 cm 110 H, 400 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 320, 340, 360, 400 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2015 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺86.748,16 – ₺137.776,49Fiyat aralığı: ₺86.748,16 - ₺137.776,49 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 340 cm 80 cm 110 H, 400 cm 80 cm 110 H, 440 cm 80 cm 110 H, 500 cm 80 cm 110 H, 540 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 400, 440, 500, 540 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |