220 cm 80 cm 105 H
- Banko Yardımcı Ürünler23 ürünler
- Boyutlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları38 ürünler
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları312 ürünler
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları13 ürünler
- Küçük Karşılama Bankoları78 ürünler
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 ürünler
- Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları86 ürünler
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları332 ürünler
- Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları124 ürünler
- Özelliklerine Göre Bankolar255 ürünler
- personel sayısına göre bankolar629 ürünler
- Şekillerine Göre Bankolar629 ürünler
1647 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺67.192,44 – ₺91.626,06Fiyat aralığı: ₺67.192,44 - ₺91.626,06 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 220 cm 80 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1651 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, 2 Kişilik Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Küçük Boyutlu Karşılama Bankoları, Küçük Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺21.791,79 – ₺31.477,02Fiyat aralığı: ₺21.791,79 - ₺31.477,02 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 180 cm 80 cm 105 H, 200 cm 80 cm 105 H, 220 cm 80 cm 105 H, 240 cm 80 cm 105 H, 260 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1659 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, 2 Kişilik Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺32.592,86 – ₺45.630,00Fiyat aralığı: ₺32.592,86 - ₺45.630,00 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 200 cm 80 cm 105 H, 220 cm 80 cm 105 H, 240 cm 80 cm 105 H, 260 cm 80 cm 105 H, 280 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |