500
- Banko Yardımcı Ürünler23 ürünler
- Boyutlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları38 ürünler
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları312 ürünler
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları13 ürünler
- Küçük Karşılama Bankoları78 ürünler
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 ürünler
- Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları86 ürünler
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları332 ürünler
- Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları124 ürünler
- Özelliklerine Göre Bankolar255 ürünler
- personel sayısına göre bankolar629 ürünler
- Şekillerine Göre Bankolar629 ürünler
1516 Karşılama Bankoları
2 Kişilik Karşılama Bankoları, 3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Orta Boyutlu Karşılama Bankoları
₺76.542,49 – ₺127.570,82Fiyat aralığı: ₺76.542,49 - ₺127.570,82 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 300 cm 90 cm 105 H, 340 cm 90 cm 105 H, 400 cm 90 cm 105 H, 440 cm 90 cm 105 H, 500 cm 90 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 300, 340, 400, 440, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1623 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları
₺74.634,99 – ₺117.283,56Fiyat aralığı: ₺74.634,99 - ₺117.283,56 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 350 cm 85 cm 105 H, 400 cm 85 cm 105 H, 450 cm 85 cm 105 H, 500 cm 85 cm 105 H, 550 cm 85 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 350, 400, 450, 500, 550 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1708 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları
₺58.256,97 – ₺85.672,02Fiyat aralığı: ₺58.256,97 - ₺85.672,02 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1739 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar
₺57.511,62 – ₺100.645,33Fiyat aralığı: ₺57.511,62 - ₺100.645,33 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 320 cm 70 cm 105 H, 380 cm 70 cm 105 H, 440 cm 70 cm 105 H, 500 cm 70 cm 105 H, 560 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 380, 440, 500, 560 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1746 Karşılama Bankoları
4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺75.484,00 – ₺89.861,90Fiyat aralığı: ₺75.484,00 - ₺89.861,90 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 420 cm 80 cm 105 H, 440 cm 80 cm 105 H, 460 cm 80 cm 105 H, 480 cm 80 cm 105 H, 500 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 420, 440, 460, 480, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1762 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺63.955,21 – ₺94.051,78Fiyat aralığı: ₺63.955,21 - ₺94.051,78 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1778 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, L Bankoya Dönüşebilen Bankolar, Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺82.800,85 – ₺128.801,32Fiyat aralığı: ₺82.800,85 - ₺128.801,32 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H, 460 cm 70 cm 105 H, 500 cm 70 cm 105 H, 560 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 460, 500, 560 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1834 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Ahşap Lambirili (Çıtalı) Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları
₺79.784,14 – ₺121.892,43Fiyat aralığı: ₺79.784,14 - ₺121.892,43 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 360 cm 75 cm 105 H, 400 cm 75 cm 105 H, 450 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H, 550 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 450, 500, 550 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
2015 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺86.748,16 – ₺137.776,49Fiyat aralığı: ₺86.748,16 - ₺137.776,49 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 340 cm 80 cm 110 H, 400 cm 80 cm 110 H, 440 cm 80 cm 110 H, 500 cm 80 cm 110 H, 540 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 400, 440, 500, 540 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9007 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, U Şeklinde Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺172.733,32 – ₺222.085,69Fiyat aralığı: ₺172.733,32 - ₺222.085,69 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 340 cm 180 cm 110 H, 380 cm 180 cm 110 H, 420 cm 180 cm 110 H, 460 cm 200 cm 110 H, 500 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9010 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, U Şeklinde Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺239.833,14 – ₺290.861,47Fiyat aralığı: ₺239.833,14 - ₺290.861,47 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 340 cm 300 cm 110 H, 380 cm 320 cm 110 H, 420 cm 320 cm 110 H, 460 cm 320 cm 110 H, 500 cm 320 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |