480
- Banko Yardımcı Ürünler23 ürünler
- Boyutlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları38 ürünler
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları312 ürünler
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları13 ürünler
- Küçük Karşılama Bankoları78 ürünler
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 ürünler
- Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları86 ürünler
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları332 ürünler
- Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları124 ürünler
- Özelliklerine Göre Bankolar255 ürünler
- personel sayısına göre bankolar629 ürünler
- Şekillerine Göre Bankolar629 ürünler
9008 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, U Şeklinde Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺133.608,66 – ₺172.905,32Fiyat aralığı: ₺133.608,66 - ₺172.905,32 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 200 cm 110 H, 480 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9009 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, U Şeklinde Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺133.608,66 – ₺172.905,32Fiyat aralığı: ₺133.608,66 - ₺172.905,32 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 200 cm 110 H, 480 cm 200 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
9013 Karşılama Bankoları
3 Kişilik Karşılama Bankoları, 4 Kişilik Karşılama Bankoları, 5 Kişilik Karşılama Bankoları, Büyük Boyutlu Karşılama Bankoları, Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, U Şeklinde Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları, U Şeklinde Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺193.907,65 – ₺244.935,97Fiyat aralığı: ₺193.907,65 - ₺244.935,97 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 360 cm 200 cm 110 H, 400 cm 200 cm 110 H, 440 cm 220 cm 110 H, 480 cm 220 cm 110 H, 520 cm 220 cm 110 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Şekillerine Göre Bankolar | U Şeklinde |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |