100
- Banko Yardımcı Ürünler23 ürünler
- Boyutlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 ürünler
- Dolaplı Bankolar Karşılama Bankoları38 ürünler
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Karşılama Bankoları312 ürünler
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Karşılama Bankoları13 ürünler
- Küçük Karşılama Bankoları78 ürünler
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 ürünler
- Masa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları86 ürünler
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- V Kasa Tipi Bankolar Karşılama Bankoları11 ürünler
- Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları332 ürünler
- Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları124 ürünler
- Özelliklerine Göre Bankolar255 ürünler
- personel sayısına göre bankolar629 ürünler
- Şekillerine Göre Bankolar629 ürünler
1591 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, Düz Yuvarlak Köşeli Karşılama Bankoları, Küçük Boyutlu Karşılama Bankoları, Küçük Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺29.704,04 – ₺41.585,66Fiyat aralığı: ₺29.704,04 - ₺41.585,66 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 100 cm 72 cm 100 H, 120 cm 72 cm 100 H, 140 cm 72 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 100, 120, 140 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1700 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Küçük Boyutlu Karşılama Bankoları, Küçük Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺12.944,52 – ₺18.122,33Fiyat aralığı: ₺12.944,52 - ₺18.122,33 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 100 cm 65 cm 105 H, 120 cm 65 cm 105 H, 140 cm 65 cm 105 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 100, 120, 140 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1846 Karşılama Bankoları
1 Kişilik Karşılama Bankoları, Düz Karşılama Bankoları, Küçük Boyutlu Karşılama Bankoları, Küçük Karşılama Bankoları, Yüksek Kasalı Karşılama Bankoları
₺17.972,38 – ₺32.350,28Fiyat aralığı: ₺17.972,38 - ₺32.350,28 % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| BANKO ÖLÇÜSÜ SEÇİNİZ | 100 cm 70 cm 100 H, 120 cm 70 cm 100 H, 140 cm 70 cm 100 H, 160 cm 70 cm 100 H, 180 cm 70 cm 100 H |
| Banko Genişlikleri_Filtre | 100, 120, 140, 160, 180 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |